Přejít k obsahu

Aktuality

 • 26.06.2017 - Posun KH v úterý 27. 6.

  Vážení studenti,

  mé zítřejší konzultační hodiny se posouvají na 8.30-9.30.

  Děkuji za pochopení

  Lenka Strnadová

  Lenka STRNADOVÁ
 • 25.06.2017 - KH 26. 6. 2017

  Vážení studenti,

  jednorázově ruším své konzultační hodiny v pondělí 26. 6. a přesunuji na úterý od 11:30 do 12:30. Úterní konzultační hodiny zůstávají nezměněny.

  Děkuji za pochopení.

  Pavel HLAVÁČEK
 • 22.06.2017 - Konzultační hodiny

  Vážení studenti,

  v pondělí 26. 6. a 3. 7. neproběhnou mé konzultační hodiny na KAP. Pro konzultace budu k dispozici nejdříve v úterý 4. 7. od 15:30 do 16:30 na děkanátu FF (kancelář SO212).

  David Šanc

  David ŠANC
 • 22.06.2017 - KH příští týden

  Vážení studenti, vzhledem k pracovní cestě a povinnostem u promocí našich absolventů budou mé KH příští týden v těchto časech:

  ÚTERÝ - 27.6.:  9:00 hod. až 10:00 hod. (nikoliv v pondělí 14:00 hod. až 15:00 hod.)

  STŘEDA - 28.6.: 11:00 hod. až 12:00 hod.  (nikoliv ve čtvrtek 10:00 až 11:00 hod.).

  V období letních prázdnin Vám budu k dispozici na emailu.

  S pozdravem PR.

   

  Přemysl ROSŮLEK
 • 21.06.2017 - Zrušení KH v týdnu 26.- 30. 6.

  Vážené studentky, vážení studenti,

  vzhledem k zahraniční cestě nebudou v příštím týdnu probíhat mé KH a na emailu budu k zastižení jen omezeně. Na KAP budu k dispozici v případě potřeby ještě ve čtvrtek 22. 6. během dopoledních hodin. Samozřejmě mě ale můžete kontaktovat emailem.

  Děkuji za pochopení,

   

  Sandra ŠTOLLOVÁ
 • 19.06.2017 - Dodatečné výběrové řízení - INTER 17 (Freemovers)

  Vážení studenti,

  v příloze najdete informace k dodatečnému výběrovému řízení v rámci programu INTER 17 (dříve Freemovers).

  Hezký den

  Š. Mudrová

  Dokumenty

  Šárka MUDROVÁ
 • 13.06.2017 - posun čtvrtečních KH

  Milé studentky, milí studenti,

  moje KH ve čtvrtek 15. 6. se budou konat o něco později než obvykle, a to od 12:00 do 13:00.

  Děkuji za pochopení,

  MP

  Martina PONÍŽILOVÁ
 • 12.06.2017 - LETNÍ ŠKOLA v Budapešti - pro bakalářské studenty 2. a 3. ročník

  Vážené studentky a studenti,

  níže naleznete informaci o letní škole, která se bude v červenci konat v Budapešti. Letní školu pořádá National University of Public Service (http://www.uni-nke.hu/), fakulta evropských studií a MV. Pokud máte zájem o účast, prosím, pošlete mi do pátku 16. června do 12.00 svůj životopis a krátký motivační dopis. Obojí v anglickém jazyce, jako pdf soubor mailem. V rámci letní školy proběhnou přednášky zabývající se bezpečnostní v Evropě, vládnutím v evropských státech a v neposlední řadě rolí střední Evropy v EU. Součástí letní školy budou též strategické hry a simulace a společenský program. Přednášky a další aktivity budou probíhat v anglickém jazyce. Ubytování zařídí hostící univerzita na nové koleji, která se nachází 5 minut pěšky od univerzity. Hostící univerzita uhradí ubytování, stravu a náklady dopravu a na společenský program. Účastníci si hradí jen cestovní pojištění. V případě otázek jsem Vám ráda k dispozici. Šárka Waisová

  Invitation

  V4 / EU Summer School

  Budapest, 17-22 July 2017

   

  The National University of Public Service (NUPS, Budapest, Hungary) is organising a summer school for university students who conduct their studies related to international relations, political science, European integration, law or related fields preferably on a master level.

  NUPS organises the event with the co-operation of Matej Bel University (Banská Bystrica), Metropolitan University (Prague), Pan-European University (Bratislava) and University of West Bohemia (Plzen). Up to 5 students will be accepted from each partner institution. Interested students should apply through their university. Participants will be nominated by the partner institutions.

  The key topic for the 2017 Summer School is multi-speed integration. A tentative programme is attached to this invitation. The working language of the summer school is English.

  Venue in Budapest is provided by NUPS. Extracurricular activities are foreseen in Budapest and elsewhere. NUPS will issue a certificate of attendance and will indicate the ECTS credits awarded for completion in its own grading system (2 ECTS credits).

  The Summer School is free of charge for the students nominated by the partner institutions. Accommodation, catering (breakfast, lunch and some dinners) and study materials will be provided by NUPS. NUPS also offer to cover travel costs as well. Participants are expected to arrive on 16 July and depart on 22 or 23 July.

   

  Šárka CABADOVÁ WAISOVÁ
 • 30.05.2017 - Rozpisy SZZ červen 2017 a informace pro studenty

  Vážené studentky, vážení studenti,

  v příloze najdete rozpis státnicových komisí a přiřazení jednotlivých studentů do komisí. V levém sloupci vedle osobních čísel uvidíte čas, ve který byste se měli dostavit na katedru. Ve druhé příloze pak najdete kompletní organizační informace týkající se průběhu zkoušek. Prosím, pečlivě si tyto informace prostudujte, abychom předešli případným komplikacím. Přiřazení studentů do komisí a příslušné časy by se už měnit neměly, nicméně pro jistotu prosím nadále sledujte elektronickou nástěnku KAP.

  V případě jakýchkoliv nejasností, problémů nebo dotazů mě prosím obratem kontaktujte.

  Přeji vám mnoho štěstí při nadcházejících závěrečných zkouškách,

  Sandra Štollová

  Dokumenty

  Sandra ŠTOLLOVÁ