VII. Interdisciplinární sympozium o totalitarismu v Plzni

Vážení kolegové a přátelé,

dovolujeme si Vám sdělit, že 23.5.2014 proběhne v Plzni obnovené interdisciplinární sympozium o totalitarismu.

Podrobné informace naleznete ZDE a přihlášku naleznete ZDE.

Těšíme se na Vaši případnou účast.

Prof. RNDr. Ivo Budil, Ph.D., DSc. vedoucí Katedry historických studií

Mgr. Barbora Polifková tajemnice Katedry historických studií

06.01.14

• 20.11.2017 - Výuka Martina Bočka 23. 11. 2017
    Vážené studentky, vážení studenti, dovoluji si Vás informovat, že 23.11. odpadají moje konzultační hodiny a výuka předmětu Problémy z dějin Evropy ve 20. století (KHV/EHN). Martin BOČEK
  • 20.11.2017 - Výběrové řízení na studijní stáže Erasmus+ na akademický rok 2018/19 (na ZS i LS)
    Vážené studentky, vážení studenti, je vyhlášeno výběrové řízení na studijní stáže Erasmus+ na akademický rok 2018/19 (na ZS i LS). Přihlášky Erasmus, které je možno stáhnout na http://international.zcu.cz/erasmus/studijni_staz_page/formulare.html, odevzdávejte na sekretariát KHV nejpozději do 5.2.2018. Výběrové řízení pak proběhne na KHV dne 8.2.2018.

• 14.11.2017 - Výuka dr. Valkouna
    Vážené studentky, vážení studenti, dovoluji si Vás informovat, že 21.11. odpadají moje konzultační hodiny a 23.11. odpadá výuka. Jako náhradu za hodinu z 23.11. Vám zasílám k domácímu studiu přiložený studijní materiál. Děkuji za pochopení. Jaroslav VALKOUN
  • 14.11.2017 - výuka CMTN
    Vážení studenti, dne 27.11.2017 odpadá výuka předmětu CMTN dr. Jeřábka (14 - 16:30). Kateřina JENÍKOVÁ
  • 09.11.2017 - Výběrové řízení
    Vážení studenti, v příloze naleznete podrobné informace k výběrovému řízení na pozici knihovník regionální bibliografie.

Kateřina JENÍKOVÁ
  • 03.11.2017 - Vyhlášení výběrového řízení programu INTER-18 (Free Movers)
    Vážení studenti, bylo vyhlášeno výběrové řízení do programu INTER 18 (Free Movers). Informace v příloze.

Martin URBAN
  • 30.10.2017 - Konference
    Vážení, v příloze naleznete podrobné informace k připravované konferenci Františkáni v zemích Koruny české a Sasku mezi reformou, reformací a protireformací (15.–17. století) pořádané Historickým ústavem ve dnech 19. - 22.9. 2018.

• 17.07.2017 - Katedrová knihovna

Vážené studentky, vážení studenti,
    připomínáme, že je vám k dispozici knihovna umístěná na sekretariátu KHV. Katalog (viz příloha) průběžně aktualizujeme. Hledat v něm můžete pomocí kombinace kláves Ctrl + F.
    Podmínkou absenční výpůjčky je studium na KHV. Ostatním studentům univerzity mohou být knihy k dispozici pouze k prezenčnímu studiu v prostorách katedry. Student KHV si může absenčně vypůjčit nanejvýš 5 svazků současně, každý na dobu 1 měsíce.
    Provozní doba knihovny je totožná s úředními hodinami sekretariátu (ST-507). Správcem knihovny je Mgr. Kateřina Jeníková.

• 17.05.2017 - Katedrová knihovna

• 08.12.2016 - Katedrová knihovna