Informační schůzka týkající se měsíčních studijních pobytů

Vážené studentky, vážení studenti,
zveme Vás na informační schůzku týkající se měsíčních studijních pobytů v Kyrgyzstánu (Osh State University), Karačajevsku (Alievova univerzita, Ruská federace, Karačajevsko-čerkeská republika) a USA (Valdosta State University), které jsou předběžně plánované na říjen 2020. Účelem setkání bude podat studentům FF ZČU informace o pobytu jako takovém a o organizačním a finančním zajištění studijních stáží. Studium v daných destinacích zájemcům přiblíží svým vyprávěním a fotkami i studenti, kteří se v minulých letech pobytů již zúčastnili. U zájemců o studium v Karačajevsku je nezbytná alespoň základní znalost ruštiny.
Setkání proběhne v úterý 3. března 2020 od 13:30 v zasedací místnosti děkanátu FF (SO-214). Těšíme se na Vaši účast!
Děkuji!

Se srdečným pozdravem,