Přejít k obsahu

Informace o předzápisu

naleznete ZDE.

 

Seznam budov

Seznam budov naleznete ZDE.

 

Studijní plány

Studijní plány naleznete ZDE.

 

Průkaz studenta = JIS karta

Na ZČU je průkazem studenta JIS karta (JIS = Jednotný Identifikační Systém). Tato karta umožňuje vstup do objektů ZČU. Musíte si proto podat "Žádost o JIS kartu" přes web na adrese jis.zcu.cz  (zde naleznete  návod na vyplnění této žádosti). Aby Vám mohla být JIS karta vydána do zahájení výuky,  podejte žádost do 31. srpna 2020.

 

Koleje

Pokud chcete požádat o přidělení ubytovacího místa v koleji, můžete tak učinit, nejdéle do 14. srpna 2020. Informace naleznete na internetových stránkách Správy kolejí a menz ZČU. Přihlásíte se na odkazu  www.skm.zcu.cz  pro studenty prvních ročníků nebo na adrese https://iskam-web.zcu.cz/login pomocí příjmení a rodného čísla.

Další infromace k ubytování naleznete ZDE.

Možnost otestovat si znalost angličtiny

Studentům nastupujícím do 1. ročníku studia na ZČU nabízí Ústav jazykové přípravy možnost otestovat si znalost angličtiny prostřednictvím oxfordských online testů. Na základě výsledku testu si pak student zapíše odpovídající úroveň jazykového kurzu.

Na test si přineste sluchátka.

Testování je možné uskutečnit 5. či 6. září 2019 v učebně UL602/35 od 8.00 - 10.00 nebo 10.00 - 13.00.

Informace pro studenty s vízovou povinností

Přijatým studentům, kteří budou žádat o  povolení k dlouhodobému pobytu za účelem studia, nabízí univerzita možnost zařazení do  „Režimu student“, jehož cílem je usnadnění vízového/pobytového procesu.  Pokud máte o zařazení do  tohoto Režimu zájem, napište mail na ludwigo@ff.zcu.cz, ve kterém uveďte stát se zastupitelským úřadem. U Ruska, Ukrajiny a Turecka je nutné uvést i konkrétní město ( Rusko - Jekatěrinburg, Petrohrad, Moskva; Ukrajina - Lvov, Kyjev; Turecko - Istanbul, Ankara).

Seznam států zařazených do Režimu student a veškeré informace najdete na stránkách Zahraničního oddělení ZČU - http://international.zcu.cz/zahranicnistudenti/

Mail pošlete nejpozději do pátku 12. 7. 2019.

Patička